GSA Akademi eğitim merkezi, bireylerin ve firmaların rekabet gücünü artırmalarına destek olarak ve onlara kişisel gelişim eğitimlerinde en yüksek faydayı yaratacak hale getirmeyi amaçlayarak 2016 yılında kurulmuştur.

GSA Akademi birey ve firmaların kişisel, kurumsal potansiyel ve yeteneklerini ortaya çıkararak, iş hayatında daha etkin kullanabilmeleri için eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

GSA Akademi müşterilerinin talep ve beklentilerini ön planda tutarak, verdiği bu hizmetlerle kurumsal ve bireysel müşteri memnuniyeti oluşturabilmek amacıyla uzman eğitmenlerle profesyonel eğitimcilik anlayışını benimsemiştir.

GSA Akademi ilişkilerini memnuniyet ve güvene dayalı, bugünkü mevcudiyetini yarınlara taşıyabilme bilinciyle tüm hizmetlerine verimli çalışma ve yeniliklerle devam etmeyi hedeflemektedir.

Güven Saygın Arınoğlu
Founder

Kişisel Bilgiler

Merhaba ben Güven Saygın Arınoğlu 30 Mayıs 1988’de Ankara’da doğdum. 5 yaşımda ailemle birlikte İstanbul’a taşındım. İlkokul dönemlerimde ailemin desteği ile Jimnastik, yüzme, judo, vücut geliştirme gibi sporlara yöneldim. Üniversite çağıma kadar içlerinden en çok vücut geliştirme sporuna ilgi duydum, daha sonra judo ve jiu jitsu gibi savunma sporlarını yapısı gereği derinleşmeye daha müsait bularak hobilerim arasına dahil ettim. Görsel, dinletisel ve performans sanatları arasında ney üflemek ve tango dans etmek gibi hobilerim bulunmaktadır. 16 yaşımda tao daha sonra yoga,tantra ve sufizm gibi çeşitli kültürümüze ait ve uzakdoğu disiplinlerinden etkilenerek meditasyonla tanıştım ve ilgi duydum. Bugün ilgim büyüyerek devam etmektedir.

Eğitim İlk Okulumu Hezarfen Ahmet Çelebi’de, Lise’yi Habire Yahşi’de Üniversite Eğitimimi ise Kültür Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünde tamamladım.

Aldığım Eğitimler
  • 2010 – Birliğe uyanış sertifika programı – Oneness University
  • 2017 – Nefes Terapistliği (Holo Terapi) Nefes Okulu
  • 2017 – Nefes Koçluğu Nefes Okulu 2017 – ACTP Koçluk Eğitimi Programı (150 Saat) – Sola Unitas
  • 2018 – NLP Practitioner (134 Saat) – NLP Academy Turkey
  • 2018 – Cinsel Terapi Teorik Ve İleri Düzey Uygulama Eğitimi (100 Saat) Ankara Psikiyatri&Psikoterapi; Merkezi
  • 2019 – İleri Düzey Danışmanlık Becerileri Eğitimi (16 Saat) Ankara Psikiyatri&Psikoterapi; Merkezi
Uzmanlık Alanları
  • Meditasyon
  • İlişkiler
İlgi Alanları

Meditasyon, İş dünyası ve çeşitli organizasyonlar, Dünyayı gezmek, Tiyatro, Jiu Jitsu, Judo, Zeybek, Tango, Ney, Piyano.